‘Zirvede olmak mutlu ediyor’

SEÇKİN ŞENVARDAR – Kanal D’nin, dokuz haftadır reytinglerde zirvedeki yerini koruyan dizisi ‘İnci Taneleri’nde Dilber karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü, başarının keyfini sürdüğünü söyledi. Gelen teklif karşısında şaşırdığını belirten oyuncu, “Severek içinde yer aldığım bir proje. Zirvede olmak bizi çok mutlu ediyor. O kadar iyi bir senaryo ki her şey açık ve net. Yılmaz Erdoğan’dan teklif gelince inanamadım. Beni tercih etmesi ayrıca mutlu etti” diye konuştu.

Yapım daha yayınlanmadan haftalarca sosyal medyada ‘TT’ olan ‘Dilber dansı’yla büyük ses getiren Ergüçlü, ilgi karşısında şaşırdığını söyledi. Rolü hakkında konuşan oyuncu, “Dilber son derece açık, çok sık gelgit yaşayan, duygularıyla hareket eden bir karakter. Ayrıca Dilber dansının bu kadar konuşulmasına çok şaşırdım. Yorumlar beni mutlu ediyor. Keyfim yerinde” dedi. Hazar Ergüçlü, ekip olarak kamera arkasında da çok eğlendiklerini ifade etti.

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı ‘İnci Taneleri’, yayınlanan dokuzuncu bölümüyle salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de yeniden ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x